kaliteli-bijuteri
Tarafından gönderildi: majestic bijuteri Kategori: Genel Yorumlar: 0

Kaliteli bijuteri ürünleri birçok bayanın gözdesidir. Herkesin takı zevki farklıdır ve hepsi tamamen geçerlidir! Bazı insanlar altın renk tonu bazıları ise gümüş renk tonunu tercih ederler. Bazıları ise her tür metal ve malzemeyi karıştırıp eşleştirmeyi sevebilir. Ancak hepimizin hemfikir olabileceği bir şey var ki, küpeler, yüzükler ve kolyeler herhangi bir kıyafeti tamamlamanın anahtarıdır. Birbirinden şık bileklikler, en havalı kolyeler, tasarımına hayran kalacağınız yüzükler tarzınıza farklılık getirebilir ve sizi çok daha şık gösterebilir.

Koleksiyonunuza eklemek için yeni bir parlak parça araştırması yapıyorsanız, tüm bijuteri markalarını gözden geçirmek zaman alıcı olabilir. İşte burada, çevrimiçi alışveriş deneyiminizi çok daha nitelikli kılmak için Majestic Bijuteri ürün hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Majestic Bijuteri alanında uzman kadrosuyla birbirinden kaliteli bijuteri ürünleri seçenekleriyle sizlerle.

Daha fazla bijuteri alışverişi fikri ister misiniz? Majestic’in sahip olduğu tüm takı modellerini web sitemizdeki iletişim numaralarımız üzerinden öğrenebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Peki neden Majestik Bijuteri?

Majestic Bijuteri olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle her geçen gün gelişmekte olan bijuteri firmasıyız. Üretmekte olduğumuz ürünlerin tamamına yakını yerli üretimdir. Bu sayede ekonomimize olan desteğimizi sürdürmekteyiz. Ayrıca kadın istihdamına önem veriyoruz. Çalışanlarımızın %80’i kadınlardan oluşmaktadır. Ürünlerimiz CE ve ISO Belgelerine sahiptir. Bu ve benzer özellikler bizi farklı kılmaktadır. Majestic bijuteri olarak 2021 yılında 56 milyon adet ürün satışı gerçekleştirirken bu yıl ki hedefimiz 88 milyon adettir. Kaliteli ve şık ürünlerimize olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bizde bu sorumlulukla ürettiğimiz ürünleri en şık ve en kaliteli nasıl yaparız sorusu üzerinde çalışıyoruz.

Majestic bijuteri olarak üretmekte olduğumuz ürünlerde birçok faktörü dikkate almaktayız. Hem sağlık açısından hem uzun süre kullanım açısından hem de şık tasarımlar üzerinde çalışmalarını sürdürmekteyiz. Bu sayede müşterilerimize birçok anlamda müşteri memnuniyeti sunan firmamız aldığı olumlu geri dönüşler ile işini daha da bir aşkla yürütmektedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.